Refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky kalkulačka

Refinancování hypotéky u nás nefungujeme jako tuctový srovnávač, který od vás sesbírá kontaktní údaje, aby vám zobrazil seznam nejlepších hypoték nebo pojistek na trhu. Pokud si nějakou vyberete – prodá vaše kontaktní údaje dané firmě, pokud ne, prodá je všem těm, kteří mají zájem vám nabídnout alespoň něco.

Konkrétní nabídka refinancování hypotéky může vypadat neuvěřitelně lákavě, jenže ouha, pravda se může ukrývat až pod lákavým obalem. Navíc víme, že o výhodnosti produktů v drtivě většině případů nerozhoduje pouze úroková sazba, ale široké spektrum doplňků, slev a bonusů a především správné nastavení každého produktu.

Proto klademe důraz na individuální přístup k potřebám klienta, protože každé refinancování hypotéky je unikátní záležitost, pro kterou nestačí vyplnit formulář. A právě toto je role odborníka, který se orientuje v podmínkách hypotečních úvěrů jednotlivých bank, umí z nich vybrat ten, který nejlépe odpovídá potřebám daného refinancování a pohrát si se slevami, které banky nabízí.

Oslovila vás možnost nebýt při refinancovní hypotéky hříčkou v rukou bank a refinancovat svoji hypotéku společně se silným partnerem? Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 608 344 758, nebo pište na adresu hypoteka-1@seznam.cz

Refinancování hypotéky

Kontaktní údaje:
finanční poradce
Petr Boubel
Telefon: +420608344758
hypoteka-1@seznam.cz

Refinancování hypotéky kalkulačka.

Refinancování hypotéky