Refinancování hypotéky

Světová banka se angažuje při omezování chudoby s Číně

Do města Dingxi (Ting-si) v provincii Gansu (Kan-su), která je jednou z nejchudších provincií v Číně, přijeli experti ze Světové banky, kteří zde budou jednat s místními úřady o novém programu pro boj proti chudobě.

Programy Světové banky se tykají investic do energetiky, zdravotnictví a vzdělávání. Světová banka pomůže čínským chudým oblastem s výstavbou silnic, elektrické infrastruktury, telekomunikací a další infrastruktury. Experti Světové banky zároveň poskytují rady a návrhy k likvidaci chudoby. Schmitt ocenil čínské snahy v boji proti chudobě. V uplynulých dvaceti letech klesl počet hladovějících lidí v Číně o 37,6 procent.

Čína dosáhla rychlejšího pokroku při likvidaci chudoby než jiné země. Proto může jiným zemím může poskytnout cenné podněty. Za prvé má Čína jasný cíl při likvidaci chudoby a jasně vymezila chudé oblasti, aby racionálně přidělila prostředky na boj proti chudobě.

Na druhou stranu má však Čína stále sto milionů chudých s ročními příjmy pod 2300 čínských yuanů. V provincii Gansu jich žije 7 milionů 200 tisíc.

Další články:
Refinancování hypotéky kalkulačka - co umí.
Hypotéky mírně zdražily, stále jsou však levné a refinancování se vyplatí.
Veteráni jako investice - zájem o ně narůstá.
České banky recesi odolají i při jejím pokračování.
Čínská ústřední banka vydala finančním ústavům zákaz obchodu s bitcoiny

Refinancování hypotéky

Kontaktní údaje:
finanční poradce
Petr Boubel
Telefon: +420608344758
hypoteka-1@seznam.cz

Světová banka se angažuje při omezování chudoby s Číně.

Refinancování hypotéky